amisi@inbox.lv  |  +371 67183066 Mob. +371 24556244
Follow us :-

Mūsu zīmoli

Wella Professionals ir viens no vecākajiem skaistumkopšanas zīmoliem  visā pasaulē. Pazīstams jau kopš 1880. gada, kad jaunais vācu stilists Francs Štrēers sāka iedvesmot matu skaistumkopšanas pasauli, mēs esam turpinājuši viņa mērķi – dalīties ar šo aizrautību, darbināt iztēli un piešķilt tai daiļrades dzirskteli, kas padara modes pasaules fantāzijas un sapņus par realitāti.

Plašs produktu klāsts sākot no professionāliem matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem un beidzot ar professionālām matu krāsām, balināšanas līdzekļiem un ilgviļņiem, kas mūsdienās pieejami frizētavās un skaistumkopšanas salonos, viena friziera aizrautīgais sapnis šodien iedvesmo vairāk kā 4 milionus profesionāļu un neskaitāmus skaistu matu īpašniekus visā pasaulē.

System Professional ir Wella Professionals specializēts prestižās klases zīmols, kurš pazīstams jau no 1974. gada un specializējās augstākās kvalitātes personalizētu produktu ražošanā.

Kad runa ir par matiem, katram no mums ir ļoti personisks skaistuma ideāls. Tieši System Professional ir izstrādājusi individualizētu pieeju matu kopšanai, kas radīta no nevainojamas divu pretstatu alķīmijas: zinātnes, ko virza nerimstoši pētījumi un tehnoloģiskā izcilība, un iedvesmojošās skaistuma pasaules, kam spēku sniedz estētiskā pievilcība un iedzimta tieksme pēc daiļā.

Tā vienmēr sākas ar padziļinātu matu un galvas ādas diagnostiku un beidzas ar redzamu, ilgtermiņā paliekošu rezultātu, kurš sniedz mūsu stilistiem un klientiem patiesi pielāgotu matu kopšanu jaunā līmenī.

Perfekts rezultāts  katru dienu.

Londa Professional ir Wella Professionals lifestyle zīmols, kurš pazīstams kopš 1956. gada, kad vēl uzņēmums, kas atrodas Rotenkirhenā Austrumvācijā, iegūst jaunu zīmola nosaukumu Londaar pašlaik pazīstamo Wella logotipu.

Londa Professional, tic skaistumam, kas rada labsajūtu. Skaistumam, kas paredzēts reālajai dzīvei, frizieru salonu ikdienai un reāliem cilvēkiem. Tic spēkam, ko sniedz sadarbība dažādu vietējo sabiedrību ietvaros, kur katram ir, ko dot un ar ko dalīties. Tic, ka mazas lietas var nest laimes pilnus mirkļus.

Londa Professional profesionālie risinājumi ir izstrādāti frizieru saloniem,  vietām, kur personībai ir tikpat liela nozīme, cik izskatam. Plašs produktu klāsts sākot no professionāliem matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem un beidzot ar professionālām matu krāsām, balināšanas līdzekļiem un ilgviļņiem.

Sebastian Professional ir prestižās klases ASV zīmols. ASV Losandželosas  stilists Geri Cusenza 70to gadu sākumā nolēma dibināt kompāniju balstītu uz principu – bezbailība. Slāpes pēc  inovācijām un spējas mainīt spēli ir Sebastian pastāvēšanas jēga. Šodien nav savādāk. Neatkārtojamam stilam un gaumei iedvesmu guvis no hipijiem, disko papēžiem, platām biksēm, krāsainiem apģērbiem un trakām frizūrām.

Ar Sebastian, mēs matus veidojam savādāk: vienmēr pārsteidzoši un negaidīti. Mēs saprotam stilistus un iedvesmojam viņus no parastiem matiem izveidot neparastus.

Radīt. Pārveidot. Meklēt maksimālu efektu: tonējošā matu krāsa, spīdumi matiem, želejas un eļļas, krēmi un māli, šampūni, maskas un kondicionieri  – ar Sebastian nav nekādu ierobežojumu tam, ko jūs varat radīt.

Nioxin ir vienīgais profesionālais salonu brends, kas specializējās tikai uz matu biezuma, apjoma un galvas ādas veslības uzlabošanu.

1987. gadā, kad Eva Graham pamanija, ka pēc bērna piedzimšanas mati kļuvuši plānāki. Tieši pateicoties viņas pētijumiem, NIOXIN ir radis iedvesmu ādas kopšanā, lai nodrošinātu progresīvus līdzekļus matiem ar tendenci kļūt plānākiem. Galvas āda ir sejas ādas pagarinājums, un tai ir nepieciešama līdzvērtīga uzmanība un kopšana. Nioxin līdzekļu sērija ir izstrādāta, lai nostiprinātu, barotu un atjaunotu matus no pamatiem. Jo galvas ādas veselība rada matu veselību, liekot tiem izskatīties biezākiem, apjomīgākiem.